X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зовнішня політика та міжнародні зв’язки Незалежної України

Завантажити презентацію

Зовнішня політика та міжнародні зв’язки Незалежної України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зовнішня політика та міжнародні зв’язки незалежної України План Правові засади зовнішньої політики України. Співробітництво України з провідними організаціями і країнами світу. Україна і країни близького зарубіжжя. Кириченко В.А.

Слайд 2

Із Заяви Верховної ради України до парламентів і народів світу 5 грудня 1991 р. Україна відповідно до принципів ООН спрямовуватиме свою зовнішню політику на зміцнення миру і безпеки у світі, дотримуючись принципів міжнародного права. Кириченко В.А.

Слайд 3

З “Основних напрямків зовнішньої політики України”. 2 липня 1993 р. Україна здійснює свою зовнішню політику на основі взаємної поваги до інших держав і народів, взаєморозуміння, партнерства, довіри, політичних та економічних інтересів, дотримання міжнародних правових актів, зафіксованих у міжнародних договорах та конвенціях, невтручання у внутрішні справи інших держав, визнання недоторканості й непорушності її кордонів, поваги до гідності і честі народів, громадян країн світового співтовариства. Кириченко В.А.

Слайд 4

Стаття 18 Конституції України. Зовнішньополітична діяльність України спрямована на забезпечення мирного і взаємовигідного співробітництва з членами міжнародного співтовариства та загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права. Кириченко В.А.