X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Загальна характеристика державної влади

Завантажити презентацію

Загальна характеристика державної влади

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Загальна характеристика державної влади

Слайд 2

Мета уроку охарактеризувати поняття влада та її види; удосконалювати уміння учнів працювати зі схемою та навички співпраці в групі; формувати вміння висловлювати власне ставлення до проблеми; виховувати в учнів повагу до органів державної влади.

Слайд 3

План 1. Поняття і види влади. 2. Особливості державної влади. 3. Органи державної влади. Загальна характеристика органів законодавчої, виконавчої та судової влади.

Слайд 4

Види влади Сімейна влада Релігійна влада Державнавлада Економічна влада

Слайд 5

Ознаками державної влади вважають: легітимність (засновується на положеннях права і закону); верховенство (посідає найвище місце у владній ієрархії певного суспіль ства); суверенність (незалежність від будь-якої влади всередині країни та поза її межами); публічність (здійснюється офіційно, за допомогою спеціально створених органів і установ); політичність (застосовується шляхом вольового впливу на суспільство).

Слайд 6

Форми народовладдя Безпосередня демократія – безпосередня участь народу у прийнятті важливих питань Представницька демократія – вираження волі громадян через обраних ними представників ВИБОРИ; РЕФЕРЕНДУМ; ІНШІ ФОРМИ. Діяльність ВРУ; Діяльність президента України.