X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як громадяни беруть участь у житті демократичної держави

Завантажити презентацію

Як громадяни беруть участь у житті демократичної держави

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Як громадяни беруть участь у житті демократичної держави

Слайд 2

Бесіда з елементами опитування 1. Яку важливу роль відіграє освіта в житті людини? 2. Чому потрібно навчатися протягом життя? 3. Як українське законодавство гарантує громадянам право на освіту?

Слайд 3

Після засвоєння цієї теми ви зможете : розтлумачувати поняття “ самоврядування ”; оцінювати важливість участі громадян у вирішенні загальнодержавних питань та проблем життя громади; розповідати про діяльність дитячих і громадських організацій в Україні; моделювати демократичні процедури прийняття колективних рішень; висловлювати власну позицію щодо громадської активності особи.

Слайд 4

План уроку 1.Як громадяни впливають на політику держави 2.Що таке самоврядування 3.Громадські об’єднання та дитячі організації 4.Демократія у шкільному житті.

Слайд 5

Поміркуємо Демократія – це не влада більшості, а захист меншості (А.Камю) Демократія пропонує правити кожному з нас, інакше кажучи, всі ми маємо владу втручатися в суспільні справи (Х. Ортега-і-Гассет) Воля народу – найкращий закон (У.Грант)

Слайд 6

Робота з поняттями Демократія (від грецького demokratia: demos — народ і kratos — влада, правління) — форма організації влади, за якої рішення приймаються більшістю чи від імені і в інтересах більшості. У демократичній державі громадяни беруть участь в її управлінні двома способами: а) шляхом безпосередньої участі у роботі представницьких та державних органів (парламент, державні структури) або безпосередньо висловлюючи свої думки щодо важливих державних питань під час всенародного опитування — референдуму. Це—безпосередня демократія; б) через своїх представників в органах державної влади, шляхом їх обрання. Це — представницька демократія.