X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відносини власності

Завантажити презентацію

Відносини власності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Відносини власності

Слайд 2

Право власності - це врегульовані законом суспільні відносини щодо володіння, користування і розпорядження майном. (Стаття 2 Закону України "Про власність" )

Слайд 3

Власність - це не лише юридична, а й економічна категорія. Причому остання є визначальною: саме економічні відносини

Слайд 4

Групи відносин власності: відносини з приводу привласнення умов виробництва і його результатів; відносини господарського використання майна; економічні форми реалізації відносин власності.

Слайд 5

Речовий зміст власності становлять переважно матеріальні блага - предмети природи або продукти людської праці. Проте речі самі по собі - це не власність, так само як золото чи срібло за своєю природою не є грошима. Благородні метали перетворилися в гроші лише за певних виробничих відносин. Але власність як економічна категорія - не річ, а система економічних відносин між людьми з приводу привласнення речей

Слайд 6

Слайд 7

Власність економічно реалізується, коли приносить доход її суб'єкту. Такий доход може бути виражений прибутком, різного роду платежами.

Слайд 8

Наприклад, в умовах оренди призначається орендна плата, при концесії - платежі, або встановлюється частка прибутку, яку тимчасово виплачують господарі власнику. Держава також реалізує свою власність через систему податків і платежів.

Слайд 9