X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види перевірок

Завантажити презентацію

Види перевірок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Глава 8. ПЕРЕВІРКИ Види перевірок (ст.75) Камеральна – проводиться у приміщенні органу державної податкової служби виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків. Документальна - проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів. Фактична - перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності розташування господарських або інших об'єктів права власності.

Слайд 2

Новації в перевірках: Скорочення строків проведення виїзних перевірок Зменшення втручання в діяльність платників податків; Запровадження ризико-орієнтованої системи податкового контролю Зменшення кількості перевірок сумлінних платників податків. Відбір тих платників податків, які ухиляються від сплати податків.

Слайд 3

Порядок проведення камеральної перевірки (ст.76) Камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні органу державної податкової служби виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків. Перевірка проводиться посадовими особами органу державної податкової служби без будь-якого спеціального рішення керівника такого органу або направлення на її проведення. Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність. Згода платника податків на перевірку та його присутність не обов'язкова. За результатами камеральної перевірки складається акт у двох примірниках, який підписується посадовими особами органу, і після реєстрації в органі державної податкової служби вручається або надсилається, для підписання протягом трьох робочих днів, платнику податків.

Слайд 4

Порядок проведення документальної планової перевірки (1) (ст.76) Документальна планова перевірка проводиться відповідно до плану-графіка до плану відбираються платники, які мають ризик щодо несплати податків та зборів, періодичність визначається залежно від ступеня ризику в діяльності платників податків: з незначним, не частіше, ніж раз на три календарних роки; середнім - не частіше, ніж раз на два календарних роки; високим - не частіше одного разу на календарний рік; порядок формування та затвердження плану-графіка, перелік ризиків та їх поділ за ступенями встановлюються центральним органом державної податкової служби. керівником ДПС приймається рішення, яке оформляється наказом право на проведення перевірки надається, коли не пізніше, ніж за 10 календарних днів до дня проведення перевірки, вручено під розписку рекомендованим листом з повідомленням про вручення копію наказу та письмове повідомлення із зазначенням дати початку перевірки. у разі планування різними контролюючими органами проведення перевірки одного й того самого платника податків, така перевірка проводиться одночасно. Порядок координації проведення планових виїзних перевірок визначається Кабінетом Міністрів України.