X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види ділових паперів

Завантажити презентацію

Види ділових паперів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Матеріал для випуску "живої газети": позитивний досвід свого колективу та інших колективів, який заслуговує розповсюдження і розвитку; радісні події в житті свого колективу і в навколишньому житті; неприємності і конфлікти, а також пропозиції про шляхи їх вирішення; плани і перспективи розвитку колективу. Весь цей матеріал оформляється з допомогою самих різноманітних засобів, наприклад таких, як перекличка, сценки або серії сценок, "гасло", "живі картинки", карикатури, дружні шаржі, інтерв'ю, загадки, частівки, жартівливі оди, жартівлива енциклопедія, картини, світлові сторінки, пісні, в тому числі з новими словами на популярні мелодії.

Слайд 5

Зі статті 51 Закону України «Про освіту» Учні мають право на: доступ до інформації в усіх галузях знань; особисту (або через своїх представників) участь у громадському самоврядуванні; участь в об'єднаннях громадян. Стаття 63 Закону України «Про освіту» Вищим колегіальним органом громадського самоврядування у загальноосвітньому навчальному закладі є загальні збори (конференція) учасників навчально-виховного процесу, які скликаються не рідше одного разу в рік. Стаття 64 Закону України «Про освіту» У період між зборами (конференціями) діє рада загальноосвітнього навчального закладу, діяльність якої регулюється статутом загальноосвітнього навчального закладу і в якій пропорційно представлені педколектив, учні ІІ-ІІІ ступеня, громадськість. Положення про загальноосвітній навчальний заклад (затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 р. № 964) У загальноосвітньому навчальному закладі за рішенням загальних зборів (конференції) або ради загальноосвітнього навчального закладу можуть створюватися і діяти опікунська рада, учнівський комітет, батьківський комітет, асоціації тощо.

Слайд 6

Це самостійність суб’єкта в управлінні власними справами. У сучасній інтерпретації – само менеджмент. І.В. Баранов стверджує, що самоуправління – це не вседозволеність, а участь школярів в управлінні власними справами, не справами адміністрації, педагогів, батьків, а власними, які належать до компетенції учнів.

Слайд 7

Декларація про права дитини. Декларація про права людини. Конвенція про права дитини. Конституція України. Закон України «Про освіту». Положення про загальноосвітній навчальний заклад. Положення про шкільну раду загальноосвітнього навчального закладу. Статут школи. Статут учнівського самоврядування. Модель (схема) учнівського самоврядування. Розподіл обов'язків по комісіях. Графік засідань. Загальношкільний план роботи. Загальний план роботи учнівського самоврядування. Плани роботи комісій. Протоколи засідань. Друкований орган учнівського самоврядування.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство