X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Україна – правова держава"

Завантажити презентацію

"Україна – правова держава"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Україна – правова держава Підготувала: учениця 10 – А класу Райчева Аліна

Слайд 2

Ознаки правової держави: – народний суверенітет; – верховенство закону і його панування в суспільстві; рівність перед законом самої держави, всіх її органів, громадських організацій, службових осіб і громадян; – вищість представницьких органів влади, їх відкритість і публічність, відсутність будь-якої диктатури; – поділ влади на законодавчу, виконавчу і судову, що створює систему стримування і противаг між ними; – гарантія прав і свобод особи в межах законності, взаємна відповідальність держави, об’єднань громадян та індивідів; – можливість громадських об’єднань та громадян брати участь в управлінні суспільством; дотримання принципів прямого, рівного, загального виборчого права; – контроль державної влади з боку суспільства, громадян та їх організацій; – відповідальність держави перед світовим співтовариством правових держав; – органічний зв’язок прав і свобод людини і громадянина з їх обов’язками, відповідальністю, законослухняністю, самоконтролем, самосвідомістю.

Слайд 3

Багато пройшло часу. Україна стала великою державою. Вона має свою Конституцію — Основний Закон, тобто правила, за якими живуть українці. її прийнято Верховною Радою України 28 червня 1991 року. 24 серпня 1991 року прийнято Акт проголошення незалежності України. Отже, наша держава — незалежна, демократична, соціальна і правова. І саме 24 серпня кожного року наш народ святкує найбільше державне свято — День незалежності України. Цього року нашій державі виповнилося 21 років з того моменту, коли вона стала самостійною і незалежною.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Герб нашої держави – тризуб – має глибокі історичні корені, належить до часів князювання в Києві Володимира Великого (980–1015 рр.). Він символізує ту ж трійцю життєтворчих енергій, що і хрест, – Мудрість, Знання і Любов, які виходять з одного джерела.

Слайд 7