X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сутність виконавчої влади

Завантажити презентацію

Сутність виконавчої влади

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сутність виконавчої влади

Слайд 2

Виконавча влада Відповідно до статті 6 Конституції України держава влада здійснюється на засадах її поділу на: Законодавчу; Виконавчу; Судову.

Слайд 3

Сутність виконавчої влади 1. Виконавча влада є відносно самостійною гілкою єдиною державної влади в Україні – атрибутом державно-владного механізму, побудованого на засадах поділу влади, і здійснюється поряд з законодавчою і судовою, тісно з ними взаємодіючи. 2. Має державно-правову природу, наділена владними повноваженнями, що проявляються в її можливостях впливати на поведінку і діяльність людей,їх об'єднань.

Слайд 4

3.Виконавча влада є самостійною лише у зв'язку з практичною реалізацією Конституцією, законів України в загальнодержавному та функціонально-компетенційному масштабі. На неї покладається найбільша частина загальнодержавних функцій.

Слайд 5

4. Виконавча влада здійснюється на засадах поділу державної влади на гілки не на всіх рівнях, а лише на вищому, оскільки на місцевому рівні відсутні законодавчі акти. 5. Виконавча влада не може ототожнюватися з виконавчою діяльністю, оскільки така діяльність є формою реалізації виконавчої влади, видом державної діяльності відповідної компетенційної та функціональної спрямованості.

Слайд 6

Виконавча влада здійснюється системою спеціально створених суб'єктів – органами виконавчої влади різних рівнів. Через систему цих органів – виконавчої влади – здійснюється державне управління, виконавча та розпорядча діяльність.

Слайд 7

Кабінет Міністрів України Кабінет Міністрів України є вищим органом у системі органів виконавчої влади. Кабінет Міністрів України у своїй діяльності керуються Конституцією та законами України, актами Президента України.

Слайд 8