X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СПАДКУВАННЯ ЗА ЗАПОВІТОМ

Завантажити презентацію

СПАДКУВАННЯ ЗА ЗАПОВІТОМ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СПАДКУВАННЯ ЗА ЗАПОВІТОМ

Слайд 2

План Вступ 1. Історія спадкового права. 2. Поняття та форма заповіту. Порядок складання заповітів. 3. Спадкування за заповітом в Україні.

Слайд 3

ВСТУП Важливим елементом процесу перебудови, реформування та демократизації всіх систем суспільства в Україні є формування правової держави, яка покликана забезпечити виконання конституційного принципу верховенства права (стаття 8 чинної Конституції України), та забезпечувати недоторканність та захист таких важливих соціальних цінностей як життя та здоров’я людини, її ндоторканності і безпеки, честі та гідності.

Слайд 4

Історія спадкового права. Цивільне право як наука було започатковано ще в часи Римської Імперії. До того ж часу і відноситься виникнення спадко-вого права як галузі права. У системі римського права інститут спадкового права був нібито незалежним, він не зв’язаний з іншими галузями майнових прав. Він не входить в систему речових прав, не є яким-небудь типом зобов’язального права але дуже тісно зв’яза-ний з цими галузями.

Слайд 5

Римське спадкове право пройшло довгий шлях розвитку, в процесі якого надбало ряд рис, відповідних до характеру римської власності та сім’ї. Розвиток свободи заповідальних розпоряджень був обумовлений посиленням приватної власності по мірі звільнення її від пережитків сімейної.

Слайд 6

В багатовіковій історії римського спадкового права можна відмітити чотири етапи : а) спадкування за давнім цивільним правом; б) спадкування за преторським едиктом; в) спадкування за імпера-торським законодавством; г) спадкування за правом Юстиніана.