X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що таке Конституція

Завантажити презентацію

Що таке Конституція

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОРГАНІЗАЦІЯ УЧНІВ ДО УРОКУ. ЕМОЦІЙНИЙ НАСТРІЙ В школі справу хоч яку Починаєм по дзвінку. Тож хвилини не втрачаєм, Все нове запам’ятаєм. Всі готові до уроку? Гаразд. За виразом обличчя бачу, що у вас чудовий настрій. Я дуже хотіла б, щоб гарний настрій не залишав вас упродовж усього уроку.

Слайд 2

ЩО ТАКЕ КОНСТИТУЦІЯ ?

Слайд 3

Після цього уроку ви зможете: пояснювати, що таке конституція чим вона відрізняється від інших законів країни; розповідати яку роль відіграють конституції в житті держави; виробити власне ставлення щодо важливості конституції нашої країни.

Слайд 4

План уроку 1.Що таке Конституція 2.Яким є зміст Конституції 3.Як Конституція врегульовує життя громадян України

Слайд 5

Поміркуйте : Чи можна конституційний процес в Україні вважати довершеним? ?

Слайд 6

Конституційні традиції України Конституція Пилипа Орлика, 1710 р.; Березневі статті Богдана Хмельницького, 1654 р.; IV Універсал Центральної Ради, 1918 р. Конституція УНР, 1918 р.; Декларація про державний суверенітет, 16 липня 1990р.; Акт проголошення незалежності України, 24 серпня 1991р.

Слайд 7

Конституція – це Основний Закон, що закріплює суспільний і державний устрій країни, функції органів державної влади, основні права та обов’язки громадян. Слово “конституція” латинського походження як значна частина слів, пов’язаних зі сферою державного управління. У стародавньому Римі це слово позначало акти імператора, які слід було неухильно виконувати. Крім юридичного значення це слово може позначати будову, фізіологічні та анатомічні особливості живого організму.