X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Роль води у природі.

Завантажити презентацію

Роль води у природі.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роль води у природі. З глибин землі, відчувши силу, Води живої джерело З-під кручі цівкою забило, Струмком співучим потекло. У дружбі з ним квітують трави, Зважнілі зерном колоски, І спраглий день іде в заплави, Черпає воду, п'є з руки. Воно ж вирує в неспокої, Відбивши сонце і блакить, І вже, як сил душі людської, Його не випити та не спинить. (М. Масло).

Слайд 2

Роль води у природі.

Слайд 3

Роль води у природі.

Слайд 4

Роль води у природі.

Слайд 5

Роль води у природі. Воду завжди вважали джерелом усього живого. Вона слугувала середовищем, в якому в процесі довготривалої еволюції на нашій планеті розвивалися рослини й тварини. Встановився нерозривний зв'язок людини з водою, оскільки вода є постійним учасником біохімічних процесів, що відбуваються в живих організмах. Саме завдяки цій властивості вона стала «носієм життя».

Слайд 6

Роль води у природі. Вода – найпоширеніша речовина у природі. Вода – це океани, моря, річки, струмки, болота, снігові шапки гір, підземні води, хмари. Усі води, що знаходяться у рідкому твердому та газоподібному стані утворюють водну оболонку Землі – гідросферу.

Слайд 7

Роль води у природі. Який колір нашої планети з космосу? Чому? Води яких 4 океанів єднає Світови