X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Роль громадян, історичної науки, музеїв та

Завантажити презентацію

Роль громадян, історичної науки, музеїв та

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роль громадян, історичної науки, музеїв та архівів у збереженні минулого України Узагальнення до курсу

Слайд 2

Очікувані результати активізувати знання основних подій, понять, постатей, історико-культурних памяток, що вивчалися на уроках історії; закріпити уміння і навички орієнтуватися на карті та опрацьовувати історичні джерела; закріпити загально навчальні уміння і навички; висловлювати власне судження щодо важливості історичних знань та ролі громадян, історичної науки, музеїв, архівів у збереженні минулого.

Слайд 3

Споконвіку жили на нашій землі люди: вирощували хліб, плекали сади, виховували дітей, навчаючи їх, як бути завзятими й несхитними. Бо щиро хотіли, щоб рідна земля квітла й багатшала. Тисячолітній досвід, отриманий у спадок від попередній поколінь, свідчив, що те омріяне бажання справдиться, якщо кожен день їхнього життя закарбується в памяті й стане надбанням нащадків. Отож заповідали вони своїм дітям народну мудрість: «Майбутнє неможливе без минулого». Як Ви розумієте цей вислів?

Слайд 4

Дайте відповіді на запитання Нагадайте, що таке «історія»? Які історичні джерела Ви знаєте? Назвіть українських істориків. Кого вважають батьком української історії? Отже, на уроці ми повторимо вивчений матеріал і спробуємо бути справжніми дослідниками минулого, істориками.

Слайд 5

Подорож на машині часу маршрутний лист Історичний період Історична карта Історичний період Історична особа Побутові дрібнички Історичні памятки Історичні події Поняття та терміни 20 тис років тому Найдавніші часи 9-13 ст. Київська Русь 16-18 ст. Козацька Україна 19-20 ст. Україна незалежна

Слайд 6

Правила гри на ст. 234 + Відповідно до своїх зупинок заповнюємо маршрутний лист