X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ

Завантажити презентацію

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ

Слайд 2

Вступ 1.Загальне поняття заробітної плати. 2.Договірне регулювання оплати праці. 3.Державне регулювання оплати праці. Висновок Література План:

Слайд 3

Заробітна плата є одним із видів винагороди за працю, що відрізняється від інших як за змістом, так і за правовою формою. При укладанні трудового договору закріплюється міра праці працівника та міра винагороди за працю – розмір заробітної плати. Плата за працю є формою винагороди, види якої розрізняються залежно від того, в силу яких правовідносин і на яких умовах надавалась та використовувалася праця. Стаючи елементом договору про надання праці, заробітна плата набуває правову форму. Вступ:

Слайд 4

Розглядаючи заробітну плату як юридичну категорію, виділять такі аспекти: заробітна плата є умовою трудового договору; заробітна плата є інститутом галузі трудового права — системи правових норм, що регулюють відносини у сфері організації оплати праці; заробітна плата є винагородою за несамостійну працю (найману працю) і є видом трудового доходу.