X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Право"

Завантажити презентацію

"Право"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Право – система обов’язкових для всіх, формально визначених правил поведінки, які встановлюються або дозволяються державою.

Слайд 2

У 1924 р. у Женеві було прийнято Декларацію права дитини. 1959р. – розроблена і втілена в життя нова Декларація прав дитини.

Слайд 3

Декларація – це документ, у якому викладено важливі правила, обов’язки для всіх людей, урочисте проголошення урядом яких-небуть принципів.

Слайд 4

У 1989 р. у Нью-Йорку всі прогресивні країни світу підписалися під Конвенцією прав дитини. В 1991 р. Україна приєдналася до Конвенції. В 1993 р. в м. Києві створено Всеукраїнський комітет захисту дітей. Конвенція – угода між державами. Головний міжнародний документ щодо захисту дітей. Конвенція ООН має 54 статті, написані шістьма мовами.

Слайд 5

В Конвенції прав дитини записано: «Дитиною вважається кожна людська особа до досягнення нею 18-ти років. Дитина потребує особливої охорони і піклування як до, так і після народження.»

Слайд 6

Згідно з Конвенцією Україна у квітні 2001 р. прийняла Закон про охорону дитинства. Закон – документ, нормативний акт, прийнятий вищим органом державної влади.

Слайд 7

Конституція – це Основний Закон, де записані всі права та обов’язки громадян.

Слайд 8

Стаття 6.

Слайд 9

Стаття 7.

Слайд 10

Стаття 9.