X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПРАВО НА ОСВІТУ В УКРАЇНІ

Завантажити презентацію

ПРАВО НА ОСВІТУ В УКРАЇНІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ось дзвінок вже пролунав Він сигнал нам всім подав Тож і ми часу не гаймо І урок розпочинаймо. Вліво – вправо поверніться Один одному всміхніться! Молодці!

Слайд 2

ТЕМА : ПРАВО НА ОСВІТУ В УКРАЇНІ

Слайд 3

Після засвоєння цієї теми ви зможете : пояснювати зміст права на освіту в Україні та висловлювати судження щодо цього важливості для людини; називати учасників навчально-виховного процесу. Описувати, використовувати положення нормативних актів. Їхні права та обов'язки і розв'язувати відповідні правові ситуації; досліджувати демократичні процеси в житті навчального закладу, функціонування органів учнівського самоврядування.

Слайд 4

План уроку Чи важливе для мене право на освіту Якими є права та обов'язки учнів, батьків і вчителів

Слайд 5

Був собі хлопець. Його дуже любили батьки. Так любили, що ні в чому не могли відмовити. І коли, навчившись у першому класі читати, писати й рахувати, він сказав батькам: «Я більше не хочу ходити до школи і взагалі вчитись», — ті не змогли йому заперечити. Хлопець залишився вдома. Минали роки. Хлопець виріс, став дорослим, але все ще сидів вдома або гуляв із друзями. Та от настав час, коли його старенькі батьки померли. Завдання • Складіть розповідь про подальше життя цього хлопця.

Слайд 6

Евристична бесіда 1. Для чого потрібна освіта? 2. Який рівень освіти потрібен сучасній людині? 3. Якими є права та обов’язки учнів, вчителів і батьків у навчальному процесі?

Слайд 7

Освіта — основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави. Мета освіти — всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей; формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору; збагачення на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу народу, підвищення його освітнього рівня; забезпечення народного господарства кваліфікованими фахівцями. «Освіта в Україні ґрунтується на засадах гуманізму, демократії, національної свідомості, взаємоповаги між націями і народами», — так записано в Законі України «Про освіту»

Слайд 8

Основним нормативно-правовим актом у галузі освіти є Закон України «Про освіту». Він закріплює: 1) принципи освіти; 2) систему освіти; 3) визначає учасників навчального процесу; 4) права та обов'язки учасників навчального проце су. 5. порядок управління освітою в Україні; Крім цього Закону, в Україні діють також закони: 1) «Про основи державної політики в сфері науки і науково-технічної діяльності»; 2) «Про професійно-технічну освіту»; 3) «Про загальну середню освіту»; 4) «Про вищу освіту»; 5) «Про позашкільну освіту»; 6) «Про дошкільну освіту».

Слайд 9

Хвилинка відпочинку «Австралійський дощ» Піднімається вітер (потираємо руки). Падають перші краплини дощу(клацаємо пальцями). Почалася справжня злива (плескаємо долонями по стегнах). Злива перетворюється на бурю(тупцюємо). Ось буря стихає (плескаємо долонями по грудях). Стихає злива(плескаємо долонями по стегнах). Закінчується дощ, падають останні краплі(клацаємо пальцями). Шумить тільки вітер(потираємо долонями). Австралійський дощ скінчився. Сонце!(усі разом піднімають руки вгору).

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Створення сенкану до слова «Освіта». Обов’язкова та бажана. Навчає, розвиває, виховує. Навчання — світ, а не навчання — тьма. Майбутнє…

Слайд 13

Рефлексія 1. Чому освіті приділяється так багато уваги, навіть є окремі закони та статті Конституції? 2. Як ви зрозуміли поняття «доступність освіти»? 3. Чому сьогодні освіта відіграє важливу роль у житті людини? Як освіта впливатиме на майбутнє кожного з вас?

Слайд 14

Домашнє завдання 1. Опрацювати параграф 11; 2. Підготувати листівку-заклик: «Краще навчатися в школі, ніж…» (палити на дворі із друзями, бешкетувати на вулиці, грати в комп’ютерному клубі тощо).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Правознавство