X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття та ознаки адміністративного примусу

Завантажити презентацію

Поняття та ознаки адміністративного примусу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: «Поняття та ознаки адміністративного примусу».

Слайд 2

Адміністративний примус як метод державного управління є крайнім заходом, що застосовується лише тоді, коли неефективними виявилися інші методи. Держава в цілому зацікавлена в тому, щоби кількість випадків застосування адміністративного примусу була меншою, щоби позитивний варіант державного управління досягався без використання примусових заходів. Але у практиці діяльності органів виконавчої влади не поодинокими є випадки, коли належний хід суспільних відносин (скажімо, у сфері забезпечення громадського порядку) неможливо забезпечити без адміністративного примусу з боку компетентних держав них органів.

Слайд 3

Адміністративний примус - вид державного примусу, що застосовується відповідними державними органами (посадовими особами) до фізичних та юридичних осіб з метою запобігання, припинення правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

Слайд 4

Слайд 5

Заходи адміністративного запобігання - різновид адміністративного примусу, який застосовується для попередження правопорушень, забезпечення громадського порядку та громадської безпеки. Заходи адміністративного запобігання слугують профілактиці правопорушень та базуються на припущенні про намір особи вчинити правопорушення Підставою для застосування заходів адміністративного запобігання можуть бути особливі обставини (умови), передбачені гіпотезою норми права Попри те, що в результаті застосування заходів адміністративного запобігання права, свободи та законні інтереси деяких осіб будуть обмежені, це матиме правомірний характер Право застосовувати подібні заходи мають багато державних органів і посадових осіб.

Слайд 6

Метою застосування заходів адміністративного запобігання є: - профілактика правопорушень, - запобігання негативних наслідків надзвичайних ситуацій, - забезпечення громадського порядку і громадської безпеки