X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття та еволюція етичної та соціальної відповідальності підприємства

Завантажити презентацію

Поняття та еволюція етичної та соціальної відповідальності підприємства

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поняття та еволюція етичної та соціальної відповідальності підприємства Виконали: Чехова М.О, ЯнковаТ.С

Слайд 2

Ділова етика – це галузь професійних знань, наука, яка розглядає та оцінює людські відносини, а також поведінку людей з точки зору їх відповідності загальноприйнятим нормам.

Слайд 3

Етика всебічно розглядає благо індивіда і благо суспільства, піддає критичному розгляду вчинки, дає приклад для удосконалення правил життєвої поведінки, керується виключно людським розумом.

Слайд 4

До основних принципів ділової етики можна віднести: Комплексність уявлень про призначення діяльності підприємця. Етика повинна відображати не тільки відношення між членами будь якої соціальної системи, але й давати уявлення про призначення, доцільність даної системи Історичність. Етика не підлягає механічному перенесенню того,що є добром та злом у свідомості людини. Вона розвивається впродовж часу, як і сама людина Відсутність силового втручання. Нелегко нав’язати людині пакет ідеальних якостей та вимагати безпомилкових дій. Хоча в процесі самовдосконалення та самооцінки певні зрушення відповідності етичним нормам, безумовно, будуть.

Слайд 5

На початку ХХ ст. російськими підприємцями були розглянуті такі моральні принципи ведення бізнесу: 1.Поважай владу. 2.Будь чесним та правдивим. 3.Поважай право приватної власності. 4.Люби та поважай людину. 5.Дотримуйся слова. 6.Живи, виходячи з наявних коштів. 7.Будь цілеспрямований.

Слайд 6

Морально-етичний кодекс підприємця – це систематизований перелік норм, якими повинен керуватись кожний суб’єкт підприємницької діяльності у бізнесі. Таким чином, морально-етичний кодекс сучасного підприємця виник як продукт історико-еволюційного розвитку уявлень про моральне обличчя та притаманні риси ділової людини, добросовісне ведення справ у бізнесі.