X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Податок з доходів фізичних осіб

Завантажити презентацію

Податок з доходів фізичних осіб

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Платником податку є: - фізична особа резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи. - податковий агент. - фізична особа нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні.

Слайд 3

Об’єктом оподаткування резидентів загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід. доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати,надання). іноземні доходи доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

Слайд 4

Об’єктом оподаткування нерезидента доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання). загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні.

Слайд 5

Перелік витрат дозволених до включення податкової знижки: частину суми процентів, сплачених за користування іпотечним житловим кредитом. суму коштів або вартість майна, переданих платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям, та установ на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4 відсотки суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року. суму коштів на користь закладів освіти для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення, який не одержує заробітної плати.

Слайд 6

суму коштів на користь закладів охорони здоров’я для придбання ліків (донорських компонентів, протезно-ортопедичних пристосувань, виробів медичного призначення для індивідуального користування інвалідів). суму витрат на