X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Молодь і протидія корупції

Завантажити презентацію

Молодь і протидія корупції

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Молодь і протидія корупції Тренінгове заняття Яценко Тетяна Євгенівна Вчитель історії та правознавства Миколаївської ЗОШ 44

Слайд 2

-Чи це корупція, коли людина дає гроші для прискорення розгляду заяви? -Чи це корупція, коли контракти надаються тим, хто заплатить більше? -Чи це корупція, коли ви даєте гроші лікарю, для того, щоб ваша мати отримала необхідні їй ліки? -Чи це корупція, коли державне обладнання використовується для виконання ремонтних робіт в приватній квартирі?

Слайд 3

Державна корупція – це використання службового положення/державної посади для отримання особистої вигоди.

Слайд 4

Які з наведених нижче сценаріїв є ілюстрацією державної корупції: -Кампанії домовляються встановити фіксовані ціни на свою продукцію; -Водій дає гроші інспектору ДАІ, щоб уникнути штрафу за перевищення швидкості; -Лідери політичних партій підтасовують результати виборів; -Кампанії продають свою браковану продукцію; -Діти купують нелегальні наркотики для свого дозвілля.

Слайд 5

Визначення міждисциплінарної робочої групи Ради Європи. Корупція - це хабарництво і будь-яка інша поведінка осіб, яким доручено виконання певних обов.язків у державному або приватному секторі, і яка веде до порушення обов.язків,покладених на них як на державну посадову особу або на приватного співробітника чинезалежного агента, або ж веде до відносин іншого типу, націлених на отримання будь-якихнезаконних вигод для себе чи інших.

Слайд 6

В Законі України «Про боротьбу з корупцією» під корупцією розуміється діяльність осіб,уповноважених на виконання функцій держави, спрямована на протиправне використання наданих їм повноважень для одержання матеріальних благ, послуг, пільг або інших переваг.