X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Міжнародне гуманітарне право"

Завантажити презентацію

"Міжнародне гуманітарне право"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міжнародне гуманітарне право: поняття, джерела, принципи та предмет регулювання

Слайд 2

Слайд 3

Поняття та особливості міжнародного гуманітарного права Міжнародне право забороняє застосування сили або загрози її застосування в міждержавних відносинах. Однак реалії сучасного міжнародного життя такі, що постійно то в одному регіоні, то в іншому, а то й у декількох одночасно відбуваються збройні конфлікти. Таким чином, міжнародне гуманітарне право - галузь міжнародного права, що представляє собою сукупність принципів і норм, що регулюють відносини держав у період збройних конфліктів.

Слайд 4

Становлення і розвиток міжнародного гуманітарного права. Окремі звичайні норми міжнародного гуманітарного права з'явилися в глибокій старовині. Потім вони були закріплені в міжнародних договорах. У цих правилах поведінки воюючим сторонам наказувалося, як їм слід поводитися по відношенню один до одного. Наприклад, майже повсюдно існувало правило, згідно з яким не можна було починати війну, не оголосивши про це попередньо своєму супротивнику.

Слайд 5

Конвенції:

Слайд 6

Слайд 7

Захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту: 1 Протокол містить заборону на здійснення ворожих актів проти історичних пам'яткок,витворів мистецтва,що містять у собі духовну спадщину народів. Такі об'єкти забороняється використовувати для підтримки воєнних зусиль та робити їх об'єктами репресій.

Слайд 8

Згідно з положення,ЗАБОРОНЕНО: Здійснювати будь-які ворожі дії направлені проти тих історичних пам'яток,творів мистецтва,або культурних місць. Спеціальний захист: Нерухомі культурні Цінності; Сховища Культурних Цінностей; Центри скупчення біля Культурних Цінностей. Посилений захист: Спадок,що має величезне значення для людства.