X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Майно

Завантажити презентацію

Майно

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЯК УСПАДКУВАТИ МАЙНО ТА РОЗПОРЯДИТИСЯ НИМ?

Слайд 2

ПЛАН УРОКУ Що таке спадкування та хто може бути усунений від спадщини? Як здійснюється спадкування? Як прийняти спадщину?

Слайд 3

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ Визначати і пояснювати основні поняття теми; Розрізняти способи успадкування за законом і заповітом; Розв'язувати ситуації щодо спадкового права, спираючись на положення законодавства.

Слайд 4

СЛОВНИКОВА РОБОТА Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від фізичної особи, що померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Спадкове право – це сукупність цивільно-правових норм, що встановлюють порядок переходу прав і обов'язків від померлої особи за правом спадкування.

Слайд 5

Власник, після смерті якого залишилося майно Особа, до якої переходить майно СПАДКОДАВЕЦЬ СПАДКОЄМЕЦЬ МОЖЕ БУТИ фізичні особи фізична особа, юридична особа

Слайд 6

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві. Не входять до складу спадщини: - особисті немайнові права; - право на участь у товариствах та об'єднаннях громадян; - право на відшкодування шкоди, завданої каліцтвом або іншим погіршення здоров’я; - право на пенсію, аліменти, допомогу або інші виплати, встановлені законом.

Слайд 7

Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця, а якщо воно не відоме – місце знаходження майна чи основної його частини. Часом відкриття спадщини є день смерті особи, або день з якого особа вважається такою, що померла за рішенням суду.