X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Громадські права і свободи людини

Завантажити презентацію

Громадські права і свободи людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Зміст Громадянські права 2. Загальна декларація прав людини 3. Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод 4. Європейський суд з прав людини

Слайд 3

1. Громадські права Громадянські права — права та свободи, які захищають особу від несправедливості з боку уряду й держави та забезпечують можливість брати участь в громадянському й політичному житті суспільства.

Слайд 4

Громадянські права можуть бути різними в різних суспільствах та різних епохах. Це може бути:

Слайд 5

Ідея громадянських прав виростає від традиційного визнання прав людини (таких як рівність перед законом, свобода слова і совісті) до утвердження прав політичних (приміром права голосу на виборах) та соціальних (охорона здоров'я, пенсійне забезпечення тощо). Права люди ни — права та свободи, які кожна людина має виключно на тій підставі, що вона є людиною, і які, таким чином є однаковими для всіх людей.

Слайд 6

Будь-які обмеження громадянських прав за ознаками статі, расової, класової чи релігійної приналежності розцінюються як порушення статусу громадянина, що суперечить ідеалам демократії. У правовому суспільстві розв'язання суперечок, що виникають у зв'язку із проблемою громадянських прав, є прерогативою суду і здійснюється на засадах конституційної законності.