X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Формування рис громадської зрілості

Завантажити презентацію

Формування рис громадської зрілості

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Формування рис громадянської зрілостіВикладач суспільних дисциплін Попович М.І.

Слайд 2

Проблема Зараз відбувається інтенсивний процес соціальної і моральної деградації частини учнівської молоді, надмірного захоплення негативними формами зароблення “великих грошей”, низькопробними зразками вітчизняної та зарубіжної культури.

Слайд 3

Суть У Концепції громадянського виховання особистості чітко визначено, що суть громадянського виховання полягає в процесі формування громадянськості як інтегративної якості особистості, що дає людині можливість відчувати себе морально, соціально, політично і юридично дієздатною і захищеною.

Слайд 4

Для чогоВиховання громадянської свідомості має загальнолюдський характер і властиве будь-якій країні. Свідомістю громадян сильна країна – економічно, політично, морально.

Слайд 5

Який Процес формування громадянської зрілості – складний, безперервний і змінний у віковому цензі, соціо-культурному та духовно-інтелектуальному розвитку суб'єктів суспільства.

Слайд 6

Яким чином Однак пріоритетною ланкою в громадянському вихованні є школа, яка володіє багатством