X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адміністративно-правові норми

Завантажити презентацію

Адміністративно-правові норми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Адміністративно-правові норми

Слайд 2

План 1. Поняття адмін.-правової норми. 2. Види адмін.-правових норм. 3. Реалізація адмін.-правових норм.

Слайд 3

Адміністративне право, як і будь-яка інша галузь права, складається з комплексу юридичних норм. Юридична норма — це правило поведінки, встановлене державою і обов'язкове для всіх суб'єктів права, яким воно адресоване. За допомогою юридичних норм встановлюються, змінюються, припиняються правові відносини, тобто вони виступають регулятивним засобом щодо предмета певної галузі права.

Слайд 4

1.Поняття адмінісративно-правової норми. Адміністративно-правова норма — це обов'язкове правило поведінки, яке встановлене і охороняється державою, метою якого є регулювання суспільних відносин, що виникають, змінюються і припиняються у сфері державного управління.

Слайд 5

Наприклад: ухилення осіб, які представляють уповноважені трудовим колективом органи, від участі в переговорах щодо укладення колективного договору або умисне порушення встановленого законодавством строку початку таких переговорів тягне за собою накладення штрафу (ст. 41' КпАП); транспортні засоби повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці та екології, державним стандартам, мати відповідний сертифікат (ст. 10 Закону "Про транспорт");

Слайд 6

2. Види адміністративно-правових норм За формою виразу: Зобов’язуючі- зобов'язують здійснювати певні дії. Заборонні — ці норми забороняють вчинення тих чи інших дій. Повноважні -уповноважують адресата діяти в рамках вимог норми за своїм розсудом. Стимулюючі —забезпечують належну поведінку учасників управлінських відносин.

Слайд 7