X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адміністративний проступок

Завантажити презентацію

Адміністративний проступок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

1. 2. 4. 3. Поняття і види правопорушень. Адміністративний проступок. Поняття адміністративних стягнень. Види адміністративних стягнень.

Слайд 3

Слайд 4

Кожне окреме правопорушення конкретне: воно здійснюється конкретною особою, у визначеному місці і часі, суперечить діючому правовому порядку, характеризується точно визначеними ознаками. Разом із тим всі антисоціальні явища, мають загальні риси.

Слайд 5

Соціальні явища, що обумовлюють правопорушення, називаються причинами й умовами. Під причиною розуміється явище, що породжує інше явище, розглянуте, як наслідок. Зв'язок між причиною і наслідком носить закономірний характер, що означає, що дана причина, у відповідних умовах викликає визначений наслідок .

Слайд 6

Усяке правопорушення – це діяння, тобто дія чи бездіяльність. Дія – акт активного поводження (крадіжка, бійка, хабар, пияцтво в робочий час). Бездіяльність визнається діянням, якщо по службовому обов‘язку чи по ситуації потрібно було щось зробити, але зроблено не було (прогул, недбалість посадової).

Слайд 7

Будь-яке правопорушення протиправне, являє собою порушення заборони, зазначеного в законі чи в підзаконних актах, або невиконання обов'язку, що випливає з нормативно-правового акта чи укладеного на його основі трудового чи іншого договору.

Слайд 8

злочини проступки