X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
З досвіду роботи вчителя історії

Завантажити презентацію

З досвіду роботи вчителя історії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Оришкевич Олени Миколаївни З досвіду роботи вчителя історії вищої кваліфікаційної категорії загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. смт Голоби Ковельського району

Слайд 2

Кодекс честі вчителя Постійно шукати в кожному учневі індивідуальні багатства Мати свій особистий стиль,щоб кожен урок не був схожий на інший Створювати умови для максимального розвитку здібностей учнів Планувати і впроваджувати нові системи, форми і методи роботи Дотримуватись вимог до мовлення та правил спілкування Оришкевич О.М.

Слайд 3

Працюю над проблемою: “ Формування активної життєвої позиції учнів засобами інноваційних технологій “ Життєве кредо : Мети досягає той , хто її прагне . Педагогічне кредо : Учитись важко , а учить – ще важче , Але не мусиш зупинятись ти , Як дітям віддаси усе найкраще , То й сам сягнеш нової висоти. Оришкевич О.М.

Слайд 4

Шляхи реалізації проблеми : Оришкевич О.М. проектування уроку; впровадження інтерактивних методик; використання індивідуальних, групових форм роботи; створення ситуації успіху; індивідуальний підхід до особистості кожного учня; вдосконалення системи оцінювання і стимулювання навчальної діяльності учнів; використання мультимедійних засобів у практичній діяльності; розвиток творчих здібностей учнів.

Слайд 5

Основні принципи роботи Оришкевич О.М. Науковість НАВЧАННЯ Індивідуальний підхід Наочність Наступність Доступність

Слайд 6

Навчити неможливо,навчитися - можна Поганий учитель подає істину , хороший - як її знайти Не зашкодь душевному та фізичному здоров'ю дитини Пов'язуй знання з умінням та власним досвідом Ніколи не зупиняйся на досягнутому Основні правила роботи Оришкевич О.М.