X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Васянович Любов Петрівни

Завантажити презентацію

Васянович Любов Петрівни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПОРТФОЛІО Васянович Любов Петрівни Директора Березівської спеціальної школи-інтернат ЗОШ I-III ступенів Житомирської обласної ради Вчителя індивідуальної слухової роботи Березівка2012.

Слайд 2

Моє педагогічне кредо. Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде хороший учитель. Якщо вчитель має тільки любов до учнів, як батько, мати він буде краще того вчителя, який прочитав усі книжки, але не має любові ні до справи, ні до учнів. Але  якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він досконалий учитель. 2 Толстой.Л.Н.

Слайд 3

Васянович Любов Петрівна Дата народження 24 листопада 1957 року. Здобувала середню освіту в Журбівський ЗОШ I-III ст. Овручського району. В 1972році вступила до Коростишівського педагогічного училища ім.І.Я.Франка. З 1976 року розпочала свою педагогічну діяльність в Березівський спеціальній школі-інтернат . Паралельно з набуттям досвіду роботи з дітьми в 1979 році вступила до Житомирського педагогічного інституту ім.І.Я.Франка на філологічний факультет. В 1989 р. продовжила навчання в педагогічному університеті ім.Драгоманова на дефектологічному факультеті.

Слайд 4

Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.    А. Барбюс  Загальний стаж педагогічної роботи -35 років. Посада- директор Березівської спеціальної школи-інтернат ЗОШ I-III ,Житомирської обласної ради. Відмінник освіти України з 1994 року. Відзнака “Антон Макаренко” в 2008 році Медаль “За сприяння протидії правопорушенням у дитячому середовищі” 2008р. “Заслужений працівник освіти Украіни” 2009 рік.

Слайд 5

Слайд 6