X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шкільний клуб «Подвиг»

Завантажити презентацію

Шкільний клуб «Подвиг»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шкільний клуб «Подвиг» Одеська спеціалізована школа №40 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Підготував: Керівник клубу “Подвиг”, вчитель історії Кікава Т.В.

Слайд 2

Мета проекту Виховувати в учнів любов до рідної землі, до незалежної держави. Формувати патріотичні почуття гордості за старше покоління, повагу до участників Великої Вітчизняної війни, сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, вболівати за майбутнє країни. Термін реалізації проекту: довготривалий

Слайд 3

Актуальність проекту Не дивлячись на те, що час швидкоплинний, у стрімкому потоці життя проходять роки, десятиліття – ми зобов’язані пам’ятати тих, хто забезпечив перемогу над фашизмом. Наш обов’язок – донести пам’ять про них, хто загинув, розповісти правду про Велику Вітчизняну війну. Куточок Бойової слави є одним із центрів патріотичного виховання підростаючого покоління в школі. У своїй роботі ми спираємось на героїчні події в вітчизняній історії, на прикладі наших земляків, які брали участь у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками в роки Великої Вітчизняної війни.

Слайд 4

Завдання проекту 1. Залучити сучасну молодь до пошукової, краєзнавчої науково-дослідницької роботи. 2. Розширити знання учнів з історії краю, починаючи з перших днів Великої Вітчизняної війни та період оборони нашого рідного міста Одеси. 3. Зберегти та використати пам'ятки про захисників міста Одеси. 4. Надавати допомогу педагогічному колективу навчального закладу в упровадженні активних форм роботи з молоддю. 5. Залучити сучасну молодь до формування, збереження та раціонального використання Музейного фонду України. 6. Вивчати охороняти та пропагувати пам'ятки історії, культури рідного краю. 7. Проводити культурно-освітню роботу серед молоді та інших верств нашого населення

Слайд 5

І. Підготовчий етап Створення активу клуба “Подвиг”, який буде координувати діяльність усіх учасників проекту протягом визначеного терміну . Обговорення і підтвердження плану роботи гуртка “Подвиг”. Розробка напрямків, основних форм і методів роботи шкільного клубу “Подвиг”. Ознайомлення батьків з положеннями під час проведення батьківських зборів з метою забезпечення їхньої співучасті у реалізації проекту. Залучення до спільної діяльності громадської організації молоді “Наследники Победы”. Оформлення ескізу куточка “Бойової Слави”.

Слайд 6

Актив клубу “Подвиг”

Слайд 7

Документація клубу “Подвиг”

Слайд 8

Строцинський Євген Випускник Одеської СШ №40 Студент Національного університету ім. Мечникова, факультету міжнародна журналістика Голова молодіжної організації Суворовського району “Наследники Победы” Член союзу журналістів Одеської області

Слайд 9

Урочисте відкриття куточку “Боєвої Слави”

Слайд 10

ІІ. Етап реалізації проекту Залучити сучасну молодь до пошукової, краєзнавчої роботи, виконуючи основні форми і методи роботи шкільного клубу “Подвиг”. Використати пам’ятки про захисників міста Одеси. Залучити до раціонального використання Музейного фонду міста Одеси. Лекторська робота учнів.

Слайд 11

Організовані зустрічи з ветеранами Великої Вітчизняної війни Проведення уроків “Мужності”

Слайд 12

Відкрите засідання клуба “Подвиг”

Слайд 13

Літературно-музична композіція, присвячена 10 квітня – Дню визволення м. Одеси від німецько-фашистських загарбників

Слайд 14

Свято “Салют Пебеде!”, присвячене 66 річниці Великої Перемоги

Слайд 15

Зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані Урок мужності Класна година Відкрите засідання клуба “Подвиг” “Зустріч поколінь”

Слайд 16

Проведення пошукової роботи

Слайд 17

Шевство над Братською могилою

Слайд 18

Відвідування музеїв міста Одеси

Слайд 19

Відвідування Одеського архіву з метою вивчення історико-краєзнавчої спадщини українського народу

Слайд 20

Організована робота по створенню “Книги Пам’яті школи”

Слайд 21

Спогади ветерана Великої Вітчизняної війни

Слайд 22

Організована робота волонтерів Робота екскурсоводів

Слайд 23

ІІІ. Етап підведення підсумків Підвести підсумки поетапно: спочатку визначити кращі роботи на рівні класного колективу, потім – на рівні навчального закладу. Провести загальні збори, форуми, виставки, конкурси тощо, на яких будуть представлені результати участі школярів у проекті. Підготовити презентації з кращими роботами учасників проекту. Систематизація зібраного матеріалу, складання картотеки.

Слайд 24

Проектні роботи учнів

Слайд 25

Створення в збірнику “Рідне слово” сторінки з віршами про Велику Вітчизняну війну

Слайд 26

Організація конкурсів за різними номінаціями. Літературні твори за темою “Що розповідала медаль дідуся”

Слайд 27

Участь у міському конкурсі “Хустинка Пам’яті”

Слайд 28

Збір воєнно-історичного матеріалу по історії Великої Вітчизняної війни

Слайд 29

Оформлення виставки з воєнно-історичного матеріалу

Слайд 30

Очікувані результати реалізації проекту Продовження роботи по патріотичному вихованню учнів. Створити умови для об’єднання зусиль педагогів, сім’ї та громадськості для виховання юних патріотів. Закріпити роботу зі Радою Ветеранів. Продовжити збір воєнно-історичного матеріалу з історії Великої Вітчизняної війни. Відкриття Залу Бойової Слави.

Слайд 31

Вплив проекту на місцеву громаду Широке інформування про роботу закладу. Робота зі СМІ. Створення умов для самореалізації особистості у різних видах творчої діяльності.

Слайд 32

Участь у міському конкурсі “ЩО?ДЕ?КОЛИ?” Зайнявши І місце

Слайд 33

Наші нагороди і призи

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо