X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Робота групи продовженого дня Вихователь:Дубок М.В.

Завантажити презентацію

Робота групи продовженого дня Вихователь:Дубок М.В.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Калинівська СЗШ Робота групи продовженого дня Вихователь:Дубок М.В.

Слайд 2

Мета організації ГПД -створення цілісної системи, що забезпечує соціальний захист учнів та оптимальні умови для учнів відповідно до їх вікових та індивідуальних здібностей, рівня інтелектуального розвитку, стану здоров”я.

Слайд 3

Основні завдання ГПД: Організація щоденних занять з самопідготовки під керівництвом педагога; Надання допомоги родинам у вихованні їхніх дітей; Створення сприятливих умов та кваліфікованої допомоги учням у підготовці до уроків; Сприяння фізичному розвитку дітей; Розвиток інтересів, здібностей та обдарувань; Організація дозвілля.

Слайд 4

Підстави для організації ГПД: Необхідна кількість заяв від батьків або осіб, що їх заміняють; Необхідна матеріально-технічна база; Умови для організації відпочинку; Можливості для організації харчування в залежності від часу перебування учнів у гпд; Наказ директора навчального закладу; Погодження місцевого органу управління освітою.

Слайд 5

Режим роботи ГПД: Прогулянка на свіжому повітрі не менше, ніж 1,5 год; Виконання дом.завдань: - 2 клас - 45 хв. -3 клас – 1 год.10 хв. - 4 клас – 1 год.30 хв. - 5-6 класи -2 год.30 хв. -спортиві заняття не менше 35 хв. -заняття за інтересами; -суспільно-корисна праця; - денний відпочинок для учнів 1 класу

Слайд 6

Обов”язки вихователя: Відповідає за збереження життя та здоров»я учнів; Відповідає за стан і організацію навчально-виховної роботи; Забезпечує виконання всіх елементів режиму роботи ГПД; Допомагає учням у навчанні; Здійснює заходи,які сприяють здоров”ю та фізичному розвитку дітей.

Слайд 7

Місце для відпочинку

Слайд 8

Навчаємося

Слайд 9

Відпочиваємо

Слайд 10

Займаємося спортом разом з батьками

Слайд 11

У вільний час

Слайд 12

Тиждень казки

Слайд 13

Наші таланти

Слайд 14

Наші таланти

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо