X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація на конкурс серед викладачів від Босого Арсена Петровича

Завантажити презентацію

Презентація на конкурс серед викладачів від Босого Арсена Петровича

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електронна презентація на конкурс “Учитель року-2010” учителя історії та правознавства Червонотоківської ЗОШ І – ІІІ ступенів Апостолівського району Дніпропетровської області Босого Арсена Петровича 2010 рік

Слайд 2

Босий Арсен Петрович Учитель історії та правознавства ІІ категорії. Червонотоківської ЗОШ І-ІІІ ст. Апостолівського району, Дніпропетровської обл. Учасник Всеукраїнського конкурсу “Учитель року”

Слайд 3

Самоосвіта – шлях до творчого вдосконалення вчителя Робота над проблемою: “Групова робота учнів та вирішення проблемних завдань на уроках – основа співпраці вчителя та школяра на спрямування розвитку креативної особистості”.

Слайд 4

Впровадження інформаційних технологій та використання наукових матеріалів. Підготовка до уроків Історії та правознавства із застосуванням інформаційно – комунікаційних Технологій та додаткової наукової літератури.

Слайд 5

Учитель куратор роботи учнів у здобутті ними знань Учень та учитель - співтворці та співавтори уроку.

Слайд 6

Методика моєї роботи базується на реалізації основних вимог програм та концепції сучасної національної школи. Я враховую вікові , психічні та індивідуальні особливості учнів груп, особливості викладання предмета, взаємозв'язок вчителя з учнями. На уроках історії створюється атмосфера зацікавленості історичним матеріалом, стимулюється інтерес до предмету. Уроки завжди чітко спрямовані, методично насичені, з використанням внутрі та міжпредметних зв'язків, випереджальних домашніх завдань, завдань для здібних та обдарованих дітей. Уроки формують міцну історичну базу, розвивають творчу уяву, прищеплюють естетичні смаки. На уроках використовую індивідуальний та диференційований підхід. Пізнавальна діяльність відбувається в умовах активно – випереджаючого сприйняття і відображення оточуючого світу.

Слайд 7

Дискусійні методи (групова дискусія, розбір казусів із практики, аналіз ситуації морального вибору). Ігрові методи : дидактичні і творчі ігри, ділові управлінські, рольові (ігрова психотерапія, психодраматична корекція), контрігра (метод усвідомлення комунікативної поведінки). Сенситивний тренінг (тренування міжособистої чутливості і сприймання себе як психофізичної єдності). В практиці своєї роботи я використовую такі активні форми навчання:

Слайд 8

На своїх уроках, я роблю все, щоб стати куратором учнів у здобутті ними педагогічних знань, щоб учні вели здобуття знань з творчим підходом, щоб вони відчували всю повноту співпраці зі мною і розвивали всі ті креативні навики, які стануть основними факторами перетворення їх на креативно розвинених особистостей.    В своїй роботі я працюю над формуванням логічного та діалектичного мислення учнів. Я постійно заохочую учнів до самостійного здійснення доповнень і спростувань. З цією метою систематично впроваджую у роботу методику формування інтелектуальних умінь та навичок, розроблену відомим вітчизняним дидактом, доктором педагогічних наук, професором В. Паламарчуком.

Слайд 9

Вивчення теми “Еллінізм” у 6 класі ефективно впроваджується за допомогою створення учнями та використання узагальнюючих та порівняльних таблиць та опорних схем.

Слайд 10

Узагальнююча таблиця до теми “Еллінізм” “Походи Александра Македонського” Назва походу Основні битви Результати походу Перший перський похід Єгипетський похід Другий перський похід Індийський похід

Слайд 11

Утворення і розквіт елліністичних держав Робота в групах: Кожній із груп використовуючи матеріали підручника дата відповідь на поставлене перед ними проблемне завдання за схемою: - Організація управління країною; - Розвиток господарського та духовного життя; - Спрямованість зовнішньої політики; - Причини занепаду країни. Проблемні завдання групам: 1 група (Македонське царство Антігонів) 2 група (Єгипетське царство Птолемеїв) 3 група (Сирійське царство Селевкідів)

Слайд 12

Узагальнююча таблиця по темі “Еллінізм” Галузь науки Ім'я вченого Наукові відкриття Математика Астрономія Географія Медицина

Слайд 13

Дата Подія 895 – 387 р.р. до н.е. 387 р.р. до н.е. 539 – 336 р.р. до н.е. 356 – 323 р.р. до н.е. 334 р.р. до н.е. 332 р.р. до н.е. 331 р.р. до н.е. 330 р.р. до н.е. 327 р.р. до н.е. 325 р.р. до н.е. 301 р.р. до н.е. 305 – 30 р.р. до н.е. 312 – 64 р.р. до н.е.

Слайд 14

Використання групової роботи учнів з узагальнюючими таблицями до теми “Еллінізм” Галузь науки Ім'я вченого Галузь культури Ім'я митця Досягнення Назва походу Основні битви Наслідки Подія Дата Результати

Слайд 15

Святкування 65 – річниці визволення села Червоний Тік від німецько-фашистських загарбників

Слайд 16

Шкільний музей Зустріч із сином воїна, який віддав своє життя за визволення нашого села.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо