X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація групи Знавці Шевченкіани

Завантажити презентацію

Презентація групи Знавці Шевченкіани

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Герченова Альона та Герченова Ірина

Слайд 2

Знайшли народні легенди, перекази, прислів'я, анекдоти про великого Кобзаря. Довели, що Шевченко – жива людина, неповторна індивідуальна особистість з яскравим характером, наймузикальніший поет світу.

Слайд 3

Г. Хоткевич. “ Тарас Шевченко С.Васильченко. “ Широкий шлях ” Д. Косарик “ Син Колос ” О.Іваненко “ Тарасові шляхи ” М. Левченко “ Нескорена молодість ” Основні біографічні твори про Шевченка В.Шевчук “ Вітрила ”

Слайд 4

Шевченко був кремезний, середній на зріст чоловік, міцного, майже залізного здоров’я, обличчя його на перший погляд здавалося звичайним, але очі його світилися таким розумним і промовистим світлом, такою спокійною свідомістю своєї гідності, що мимоволі привертали до себе увагу кожного. У його голосі, в розмові була дивовижна м'якість, у ході і в усіх рухах – зосередженість. Одягався він не вишукано, але просто й чисто; вдома ж любив носити українське вбрання.

Слайд 5

Широкоплечий, приземкуватий, кремезний, Шевченко являв собою образ козака… Голова гостроверха, майже лиса; невеликі… очі, погляд яких, завжди похмурий і недовірливий, інколи набирав виразу лагідного, майже ніжного, і супроводжувався хорошою, доброю посмішкою; голос трохи хриплий… рухи спокійні, хода поважна… у високій баранячій шапці і в довгій темно – сірій чумарці з чорним смушевим коміром, Шевченко мав вигляд справжнього малороса…