X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація досвіду Чепки Я. Б.

Завантажити презентацію

Презентація досвіду Чепки Я. Б.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація досвіду вчителя початкових класів Уманської міської гімназії Уманської міської ради Черкаської області Чепки Яни Борисівни

Слайд 2

Моє педагогічне кредо: «Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра»

Слайд 3

Педагогічні орієнтири моєї діяльності Вірити в свою іскру Божу. Посміхатись! Без учительської посмішки гасне в житті учнів світло радості пізнання, тануть любов і прагнення. Любити дітей, любити кожну дитину від усього серця. Бути оптимістом щодо будь – якої дитини в будь – яких випадках. Постійно шукати в дитині багатство її душі. Завжди поспішати до дітей, радіти кожній зустрічі з ними.

Слайд 4

Науково-методична проблема « Використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі учнів початкової школи »

Слайд 5

Актуальність та перспективність проблеми Формування інформаційно-комунікаційної компетентності учнів початкових класів Щоб навчання було радістю, дитина має стати активним учасником процесу засвоєння знань. З цією метою міністерство освіти Постановою Кабінету Міністрів України від 24.04.2011 року було затверджено новий Державний стандарт початкової загальної освіти зорієнтований на соціалізацію молодшого школяра. Так позитивними змінами нової редакції зазначеного документа є: впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів; в освітній галузі “Технології” виокремлено змістовну лінію “Ознайомлення з інформаційно-комунікаційними технологіями”.