X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо вчителя української мови та літератури Шевчук Оксани

Завантажити презентацію

Портфоліо вчителя української мови та літератури Шевчук Оксани

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація з досвіду роботи вчителя української мови та літератури Лучицького НВК “Загальноосвітня школа I-IIIст.-дитячий садок” Шевчук Оксани Богданівни Така дісталась вже нам робота, Є в ній і радість,є і турбота, Є вічний пошук,безсонні ночі, Та гріють душу дитячі очі.

Слайд 2

“Я хочу прорости квіткою у серцях дітей,посіявши там добре,розумне,віч-не.” Любити життя, і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах-шукати істину, у людях – мудрість. Моє педагогічне кредо: Моє життєве кредо:

Слайд 3

Проблема, над якою працюю: Використання інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури

Слайд 4

Пошук оптимальних шляхів зацікавленості учнів,спонукання їх до творчості, самостійності, підвищення розумової активності. Формування всебічно розвиненої особистості, спроможної вирішувати майбутні професійні та життєві проблеми. Зміст досвіду: Мета досвіду:

Слайд 5

Вважаю,що У роботі задіяні всі учні класу Формується доброзичливе ставлення до опонента Учні вчаться працювати у команді; За короткий час опановується багато нового матеріалу; ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ МАЮТЬ ПЕРЕВАГИ Формування навички толерантного спілкування, вміння аргументувати свою точку зору, знаходити альтернативне рішення проблеми;