X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо вчителя Скорик Світлана Борисівна вчитель трудового навчання

Завантажити презентацію

Портфоліо вчителя Скорик Світлана Борисівна вчитель трудового навчання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Портфоліо вчителя Скорик Світлана Борисівна вчитель трудового навчання Хмельницького ліцею № 17

Слайд 2

Освіта та стаж роботи Освіта: Хмельницький технологічний інститут в 1976 р., Технологічний факультет, технолог швейних виробів. Категорія: вища категорія, вчитель-методист. Стаж роботи загальний: 39 років. Педагогічний стаж: 26 років. Стаж роботи в даній установі: 16 років.   Навчальне навантаження   Трудове навчання. 6 класи 4 год. 7 класи 8 год. 9-А,Б,В класи 3 год. Гурток «Основи рукоділля» 3 год. Всього: 18 год. Нормативні документи, використовувані в роботі   Конституція України. Закон України «Про освіту». Освітній стандарт освіти з предмета. Орієнтована програма курсу. Навчальний план школи та освітня програма по щаблях. Робочі навчальні програми. Тематичне і поурочне планування. Графік контрольних заходів.

Слайд 3

Курси підвищення кваліфікації 01.03.2010-07.05.2010р. курси підвищення кваліфікації за категорією вчитель трудового навчання в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Виконала курсову роботу на тему: Формування естетичних смаків в учнів на уроках трудового навчання» (див. копію посвідчення). Нагороди   Почесна грамота Міністерства освіти і науки України за сумлінну працю, заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління від 16.08.2007р. (див. копію грамоти). Почесна грамота Хмельницької обласної державної адміністрації Управління освіти та науки за багаторічну сумлінну працю, заслуги в реалізації завдань національної політики в галузі освіти, за вагомий внесок в організацію і проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських інтелектуальних змагань від 16.09.2009р. (див. копію грамоти). Грамота за сумлінну і плідну працю з підготовки Хмельницького ліцею №17 до 2010-2011н.р. від 31.08.2010р. (див. копію грамоти). Грамота Управління освіти Хмельницької міської ради за сумлінну і плідну працю на освітянській ниві, особистий вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти. 2010р. (див. копію грамоти).

Слайд 4