X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Положення про Учнівську республіку

Завантажити презентацію

Положення про Учнівську республіку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Школа – це маленька країна, в якій учні та вчителі живуть за своїми законами і правилами. Президент, Парламент та центри організовують роботу нашої шкільної держави.

Слайд 2

Парламент шкільної Учнівської республіки є постійно діючим органом учнівського самоврядування. Його склад обирається відкритим голосуванням на загальношкільній учнівській конференції. На конференцію запрошуються представники кожного класу, які є лідерами і відповідають за визначені сфери діяльності: староста, заступник старости, культорг, фізорг, голова редколегії і т.д. Таким чином формуються старостат, центр освіти і поведінки, центр «здоров’я», центр «Дозвілля», центр «Турбота», центр «Преса та інформація».

Слайд 3

Разом із дітьми у кожному центрі обов’язково працює консультант (доросла людина із числа учителів, психологів, медпрацівників). Вибори Парламенту проводяться кожного навчального року, їм передує звітна конференція.

Слайд 4

Шкільний Парламент (рада учнівського самоврядування), Президент, віце-Президент, секретар, старости класів, голови центрів.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Центр «Здоров’я» Склад: Голова центру Заступник Консультант (медсестра, учитель фізкультури)