X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Опис власного педагогічного досвіду “Формування особистості учня засобами трудового навчання”

Завантажити презентацію

Опис власного педагогічного досвіду “Формування особистості учня засобами трудового навчання”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала: Вчитель трудового навчання Холминської ЗОШ І – ІІІ ст. Комач Алла Петрівна

Слайд 2

Народилася 27 квітня 1965 року. Закінчила Чернігівській педагогічний інститут, факультет загально – технічних дисциплін, за спеціальністю вчитель трудового навчання. В Холминській ЗОШ І-ІІІ ст. працюю з 1986 року. Стаж роботи – 23 роки. Педагогічне кредо: «Учитель – це той хто завжди мріє про щастя дітей»

Слайд 3

Формування колективізму і взаємодопомоги Це пов'язано з розробкою орнаментів, конструюванням виробів, надання їм естетичного вигляду. Тому трудова діяльність виступає не як певна практична діяльність, а як взаємодія школяра зі своїми товаришами, учнями. Якість виробу оцінює колектив, тому спільна робота має своє вагоме значення і колективна думка відіграє не останню роль у формуванні моральних та трудових якостей колективу.

Слайд 4

Кравецьке мистецтво Процес виготовлення одягу складається з трьох етапів: Конструювання – побудова викройок; Моделювання – розробка фасону; Пошиття з застосування різних прийомів та способів обробки виробу.

Слайд 5

Вишивання На уроках вишивання вчаться першим художнім швам і поступово вдосконалюючись, виготовляють вироби мистецтва. Робота з вишивання не лише цікава, а й корисна для дітей, вона дає загальноосвітнє і виховне значення. У процесі занять учні набувають певних трудових умінь, оволодівають доступними їм прийомами ручного шиття, навчаються практично осмислювати свою роботу, працювати індивідуально.

Слайд 6

Уроки в’язання На уроках в'язання вчу дітей не тільки якості і кількості узорів, а й уміло комбінувати узори у виробі, використовуючи кольорові орнаменти, правильному поєднанні кольорів. Вчу самостійно створювати орнаменти. Прагну прищепити дітям почуття індивідуальності.