X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ковельський міський культурно-просвітницький центр. Портфоліо

Завантажити презентацію

Ковельський міський культурно-просвітницький центр. Портфоліо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ковельський міський культурно-просвітницький центр Від здоров’я до краси, через красу до здоров’я!

Слайд 2

Вигляд споруди на поч. XIX ст.

Слайд 3

Мета 1. Створення умов для реалізації творчих ініціатив, активних особистостей у сферах: культури та мистецтва; виховання та освіти; історії та краєзнавства; медицини та туризму; 2. Підтримка громадських організацій в напрямках: популяризації здорового способу життя; національно-патріотичного виховання; 3. Створення умов для гармонійного розвитку особистості.

Слайд 4

Наші пріоритети та цінності: Пропагуємо здоровий спосіб життя; Формуємо національну свідомість; Активізуємо єднання громади; Впроваджуємо естетичне виховання; Забезпечуємо культурно-духовний розвиток особистості Сприяємо гармонійному розвитку та утвердженню людської гідності.

Слайд 5

Що хочемо дати світу? Відчуття власної гідності та патріотизму; Готовність відстоювати інтереси громади: Атмосферу взаємодії та самоутвердження кожної особистості, як рівноправного члена громади; Систему цінностей у сфері духовного і морального виховання; Гармонійний розвиток здорового покоління з високими моральними цінностями та відчуттям прекрасного.

Слайд 6

Напрямки нашої діяльності: Розвиток мистецтва - художня галерея, мистецька світлиця, музей Андроника Лазарчука, сувенірна лавка, організація художніх виставок, фотовиставок, проведення майстер-класу; Популяризація української книги – книжковий магазин; Просвітницько-виховна робота – школа шляхетних українок; Підтримка та сприяння громадським організаціям – конференційна зала для проведення семінарів, конференцій, тренінгів, лекцій, інтелектуальних ігор, культурно-виховних заходів, презентацій книг, зустрічей з письменниками та художниками; Розвиток туризму і краєзнавства - туристична довідка; Аптека муніципальна № 1; Ініціювання та проведення громадських місцевих, вс