X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кафедра фізичної реабілітації та фізичного виховання

Завантажити презентацію

Кафедра фізичної реабілітації та фізичного виховання

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кафедра фізичної реабілітації та фізичного виховання

Слайд 2

Загальна інформація про кафедру Кафедру фізичної реабілітації та фізичного виховання створено у 2001 році. Кафедра є випусковою з підготовки бакалаврів напряму підготовки 6.010203 „Здоров’я людини” спеціалістів і магістрів за спеціальністю 7.01020302, 8.01020302 „Фізична реабілітація” (галузь знань 0102 „Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини”). 

Слайд 3

Загальна інформація про кафедру Навчальний процес забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький склад: 1 доктор наук, професор, 8 кандидатів наук, доцентів, 3 старші викладачі.

Слайд 4

Завідувач кафедри Сфера наукових інтересів: теорія та методика професійної підготовки фахівців з фізичної реабілітації. Волошко Лариса Борисівна – кандидат педагогічних наук, доцент, PhD Працює в Полтавському інституті економіки і права з 2001 року.

Слайд 5

Провідні викладачі Бойко Галина Миколаївна кандидат психологічних наук, доцент, Заслужений тренер України, багаторазовий лауреат стипендії Президента України в галузі фізичної культури і спорту (2007—2011 рр.); нагороджена Орденом Княгині Ольги ІІІ ст., Почесною грамотою Кабінету міністрів України, Почесними грамотами Полтавської обласної ради та міського голови А. Матковського; у 2011 році – грамотою Національного олімпійського комітету України, член Президії Української федерації спортсменів із вадами фізичного та розумового розвитку