X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Досвід шкільної бібліотеки

Завантажити презентацію

Досвід шкільної бібліотеки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 м. Красноармійська Презентація досвіду роботи шкільної бібліотеки

Слайд 2

Якщо книга виходить із серця самої людини,то вона віднайде собі доступ до сердець інших людей. Карлейн

Слайд 3

Завідувач бібліотекою – Позднякова О.Г. Бібліотекарем працює з 1989 року. Освіта вища. Закінчила Харківський державний інститут культури. В школі має навантаження: ставка – бібліотекаря, гурток «Ляльковий театр».

Слайд 4

Роль бібліотеки в навчально-освітньому процесі школи  Головна мета школи – забезпечення всебічного розвитку особистості шляхом навчання та виховання. Проблемна тема школи: «Використання інноваційних технологій в навчально – виховному процесі» Шкільна бібліотека здійснюючи бібліотечно-інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу,відповідно меті школи та проблемній темі, над якою школа працює, разом з педадогічним колективом виконує єдину для школи державну програму національної освіти та виховання учнів. Свою діяльність бібліотека здійснює відповідно до плану роботи та керуючись законодавчо-нормативними документами:  -Законом України «Про бібліотеку і бібліотечну справу»;  -Законом України «Про освіту»;  -«Положенням про шкільну бібліотеку»  -«Інструкцією про порядок доставки, комплектування та облік літератури».