X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бенуа Мандельброт

Завантажити презентацію

Бенуа Мандельброт

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Бенуа Мандельброт (фр. Benoît Mandelbrot; *20 листопада 1924 — †14 жовтня 2010) — французько-американський математик єврейського походження, засновник фрактальної геометрії.

Слайд 3

Його ім'я відоме багатьом в зв'язку з фракталом, названим на його честь, — множиною Мандельброта.

Слайд 4

Математик також займався економікою, теорією інформації, космологією та іншими науками. Мандельброт є лауреатом премії Вольфа з фізики у 1993 році, Японської премії за інноваційні ідеї в науці у 2003 році та інших численних нагород.

Слайд 5

Бенуа Мендельброт народився у Варшаві в 1924 році в інтелігентній родині з литовсько-єврейськими коріннями та академічною традицією. У 1977 році він опублікував роботу «Фрактальна геометрія природи», в якій стверджував, що випадкові на перший погляд форми є насправді складними геометричними фігурами, що складаються з менших фігур, які точно повторюють більшу.

Слайд 6

За допомогою відкриття Мандельброта стало можливо геометричний опис предметів, що раніше не піддаватися вимірюванню — таких як хмари або малюнок рельєфу місцевості. Теорія фракталів також знайшла застосування у фізиці, хімії, астрономії та інших галузях знання.

Слайд 7

Мандельброт помер у лікарні в Кембриджі 14 жовтня 2010 від раку підшлункової залози у віці 85 років.

Слайд 8

У реакції на смерть Мандельброта математик Гейнц-Отто Пейтген заявив: «Якщо ми говоримо про вплив у математиці і її застосування в інших науках, він був одним із найвпливовіших особистостей за останні 50 років». Кріс Андерсон описав Мандельброта як «ікону, що змінила наше бачення світу». Французький президент Ніколя Саркозі сказав, що Мандельброт мав «могутній, оригінальний розум, що ніколи не боявся нового і розбивав упередженість». Саркозі також додав: «Його робота, що була поза популярними областями досліджень, призвела до появи сучасної інформаційної теорії»

Слайд 9

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Портфоліо