X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бабій Леся Василівна

Завантажити презентацію

Бабій Леся Василівна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

вчитель математики та фізики Малоантонівського НВО “ загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок ” стаж роботи 7 років кваліфікаційна категорія друга

Слайд 2

Моє педагогічне кредо: “ Усе віддавати дітям, собі ж брати радість від їхніх успіхів, досягнень ”. Працюю над проблемою: “ Активізація розумової активності та розвиток творчої ініціативи на уроках математики ”. Мета роботи: організація навчання та позакласної роботи відповідно до здібностей дитини та її здібності до таланту з використанням інноваційних технологій та кабінету математики.

Слайд 3

Під час роботи в школі я зіткнулась з рядом проблем, зокрема: як актуалізувати та мотивувати пізнавальну діяльності учнів; як удосконалити методику введення нових понять; як розробити багатоваріантні рівневі дидактичні матеріали; як забезпечити об'єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів; як залучити учнів до позакласної роботи. Всі вищевказані проблеми з часом я намагалась вирішити різними способами, але найефективнішим стало використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

Слайд 4

Вчитель може ілюструвати пояснення нового матеріалу за допомогою наперед створеної презентації. А так як відсоток зорової пам'яті в учнів в основному вищий, ніж слухової, то й відсоток засвоєння навчального матеріалу після такого уроку буде кращим. Та й самі ілюстрації будуть більш яскравими і переконливішими, ніж звичайний малюнок на дошці чи таблиця.

Слайд 5

Мій досвід показує, що для ефективного та успішного впровадження комп'ютерних технологій в навчальний процес потрібно: Наявність сучасної комп'ютерної техніки та програмного забезпечення. Бажання вчителя. Навички роботи вчителя з комп'ютером на рівні користувача та знання основ комп'ютерних програм / Publisher, Word, Power Point, GRAN2D та ін./. Фактичні знання програмного матеріалу з шкільного курсу математики. Використання інтерактивних технологій.

Слайд 6

1.Підніжжя. «Шифрувальник» 2. Висота. « Виведи формулу» 3. Гора. «Не спіткнись!» 4. Висота. «І куди ж