X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Вибори"

Завантажити презентацію

"Вибори"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вибори Підготовлено учнем 11-А класу Лейзеровичем Романом

Слайд 2

Народовладдя – це втілення народного суверенітету, коли народ в державі є єдиним джерелом влади. Демократія обов'язково включає такі елементи: виборність органів влади, поділ державної влади на три гілки законодавчу, виконавчу та судову, підпорядкування меншості більшості, захист прав меншості, наявність політичних прав і свобод.

Слайд 3

Форми здійснення народовладдя׃ Пряма демократія: Участь у виборах органів державної влади; Референдум; Загальні збори громадян; Звіти депутатів і виконавчих органів перед населенням; Обговорення проектів нормативних актів тощо. Представницька демократія: Діяльність президента; Діяльність парламенту; Діяльність органів місцевого самоврядування.

Слайд 4

Вибори - форма прямого народовладдя, що передбаче-на конституцією та законами, згідно з якою шляхом голосування формуються представницькі органи державної влади та місцевого управління (самоврядування) Засіб легітимації державної влади Відбір і формування політичної еліти Важливий елемент характеристики державного режиму Вибори є: загальні та регіональні; прямі та опосередковані (багатоступеневі); повні і часткові; чергові, позачергові та повторні; альтернативні та безальтернативні.

Слайд 5

Принципи виборчого права: Загальність Рівність Прямі вибори Таємність голосування/волевиявлення