X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Система державного контролю за парфумерно-косметичною продукціїєю

Завантажити презентацію

Система державного контролю за парфумерно-косметичною продукціїєю

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Система державного контролю парфумерно-косметичної продукції

Слайд 2

Процедура технічного регулювання з безпеки продукції в Україні Процес сертифікації продукції розпочався в Україні з 1994 року. Обов”язкова сертифікація видів продукції і вимоги, що підтверджуються, встановлені "Переліком продукції, що підлягає обов"язковій сертифікації в Україні", затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 01 лютого 2005 р. № 28. Крім цього, їх варто розглядати у взаємозв'язку з Законом України "Про захист прав споживачів". Відповідно до статті 16 п.4 цього Закону, обов'язковій сертифікації підлягають тільки ті товари, актами законодавства, або нормативною документацією на які встановлені вимоги, що забезпечують безпеку розглянутої продукції для життя, здоров'я і майна громадян. Особливістю є те, що підтвердженню підлягають тільки показники безпеки, а не показники функціональної придатності, що визначають якість продукції. Згідно цьому “Переліку” обов”язковій сертифікації підлягає парфумерно-косметична продукція, що вміщує поверхнево-активні речовини (ПАВ): шампуні, гелі для душу, пінки для прийняття ванн, рідке мило, засоби для укладання та завивання волосся.

Слайд 3

Сертифікація продукції проводиться Органом з сертифікації з ініціативи заявника (виробника, уповноваженої ним особою) на відповідність вимогам нормативних документів. Об'єктами сертифікації є продукція, що: - вироблена в Україні; - ввозиться в Україну. Сертифікація здійснюється на відповідність обов'язковим вимогам нормативних документів, чинних в Україні щодо безпеки продукції.