X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Позитивні та негативні приклади визначення заходів політичних програм

Завантажити презентацію

Позитивні та негативні приклади визначення заходів політичних програм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* www.ucipr.org.ua Позитивні та негативні приклади визначення заходів програм Анастасія Красносільська Український незалежний центр політичних досліджень

Слайд 2

* Негативні приклади Проведення за участю представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування заходів з інформування населення про виконання місцевих програм соціально-економічного розвитку та основних заходів щодо розвитку територій. Забезпечення проведення інформаційних кампаній з питань реалізації обласної програми економічних реформ. Коментар: Заходи не передбачають залучення ІГС та не відповідають завданню залучення громадськості до формування і реалізації програм; Заходи спрямовані виключно на популяризацію діяльності органів влади, що не варто підміняти потребами розвитку громадянського суспільства.

Слайд 3

* Негативні приклади Проведення заходів з нагоди державних свят і пам’ятних дат (Дня Соборності України, Дня пам’яті жертв політичних репресій, Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня Конституції України, Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, Дня пам’яті жертв голодоморів та інших), зокрема заходів, пов’язаних з прийомом офіційних делегацій, участю делегацій області у всеукраїнських заходах. Коментар: Відзначення державних світ та пам’ятних дат не пов’язане із забезпеченням розвитку громадянського суспільства. Відзначення свят фінансується за рахунок кошторисів виконавців або інших програм - може також викликати підозри у подвійному фінансуванні.

Слайд 4

* Негативні приклади Проведення заходів щодо популяризації здобутків окремої громадської організації (наприклад, земляцтво області у м. Києві); Коментар: Захід спрямований на підтримку вузько групових інтересів та є сумнівно ефективним з огляду на реалізацію загальних завдань програм; Забезпечення участі в оздоровчій зміні для лідерів учнівського самоврядування в оздоровчому таборі Херсонської області Коментар: захід не пов’язаний із сприянням розвитку громадянського суспільства та має фінансуватися за рахунок інших програм.