X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Незалежний Контроль через Виконавчі Гілки Влади

Завантажити презентацію

Незалежний Контроль через Виконавчі Гілки Влади

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Корпорація “Виклики тисячоліття” (MCC) Третій Компонент Департамент юстиції США/OPDAT (Офіс з питань міжнародного розвитку, співробітництва і підготовки прокурорів) Незалежний Контроль через Виконавчі Гілки Влади

Слайд 2

Корпорація “Виклики тисячоліття” (MCC) MCC – американська урядова корпорація, заснована у січні 2004 року на принципі, що допомога є найбільш дієвою тоді, коли вона зміцнює належне державне управління, економічну свободу та освіту людей. На відміну від інших міжнародних проектів технічної допомоги МСС діє на підставі прямого запиту національного Уряду та за спільною домовленістю, оформленою у міжурядовій угоді.

Слайд 3

Корпорація “Виклики тисячоліття” (MCC) Порогова Програма в Україні: Порогова програма МСС в Україні з бюджетом 45 млн. доларів США розрахована на 2 роки, а її мета полягає в зниженні рівня корупції у публічному секторі шляхом: викриття корупції громадянським суспільством реформування судової системи підвищення рівня моніторингу влади реалізації етичних і адміністративних стандартів розробки та впровадження відповідних норм шляхом боротьби з корупцією у сфері вищої освіти.

Слайд 4

Міністерство юстиції США /ОПДАТ ОПДАТ використовує ресурси та спеціальні знання Міністерства юстиції США, щоб підвищувати освітній рівень співробітників закордонних правоохоронних органів та зміцнювати міжнародні системи юстиції. У 2007 році 43 Радника з правових питань від ОПДАТу працювали у 30 країнах світу. Радники з правових питань – це досвідчені федеральні чи штатові прокурори, які перебувають у приймаючій країні не менше року та займаються наданням експертних висновків та технічної допомоги у процесі становлення справедливої та професійної системи органів юстиції та вироблення найкращої практики у цій галузі.