X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
КОНЦЕПЦІЯ Громадянської соціальної реформи

Завантажити презентацію

КОНЦЕПЦІЯ Громадянської соціальної реформи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КОНЦЕПЦІЯ Громадянської соціальної реформи

Слайд 2

Cтан із проведенням соціальної реформи в Україні Необхідність проведення комплексної соціальної реформи в Україні обумовлено багатьма чинниками, серед яких і такі загальносвітові, як продовження середнього віку та старіння населення, так і суто українські, як неефективні системи соціального, в тому числі пенсійного забезпечення, охорони здоров’я, захисту дітей та непрацездатних, великий рівень «тінізації» економіки тощо. Стан соціального забезпечення в Україні наближається до критичного, причому цьому сприяють помилкові намагання збудувати в Україні європейську, а точніше німецьку модель соціальної системи, яка по перше є не природною для України, так як. склалась внаслідок довготривалого протистояння потужних профспілок та роботодавців, де держава виступала в якості арбітра, а по друге передбачає високий рівень громадянської самосвідомості населення та низькій рівень корупції, чого не має станом на зараз в Україні. До того ж взагалі європейські соціальні системи зараз знаходяться в кризовому стані(звичайно не в такому, як в Україні). Штучне виділення пенсійної реформи з загальної соціальної реформи перетворює її на спробу “латання дір Пенсійного фонду”.

Слайд 3

Мета соціальної реформи в Україні Мета проведення соціальної реформи в Україні – створення нової моделі соціального забезпечення громадян України, яка здатна забезпечити мінімально належний соціальний захист громадян України за простою та транспарентною формулою, водночас з ефективним соціально-економічним розвитком, створити стимули для саморозвитку громадян України та відтворення та розвитку здорової української нації.

Слайд 4

Необхідні умови Необхідними передумовами проведення ефективної соціальної реформи в Україні є забезпечення ефективної взаємодії між громадянами та органами влади та місцевого самоврядування, забезпечення максимальної прозорості діяльності державних установ та організацій та взагалі максимальної прозорості суспільних відносин. Одними з головних умов створення в Україні ефективної системи соціального забезпечення є: - створення повноцінних відкритих реєстрів громадян, нерухомого майна та землі, і впровадження персональних ID -карт(електронних паспортів з біометричними даними і цифровим електронним підписом); - поступовий перехід до системи виключно безготівкових стосунків, навіть у сфері правовідносин між громадянами, забезпечення максимальної прозорості фінансових потоків (при відповідному технічному забезпеченні цих процесів з боку держави - нинішній рівень розвитку технологій це дозволяє.