X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Геоекономічна політика України

Завантажити презентацію

Геоекономічна політика України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Геоекономічна політика України Кафедра економічної політики Національна академія державного управління при Президентові України Науковий керівник – І.В. Розпутенко, д.держ.упр., проф. Відповідальний виконавець – Н.А. Малиш, к.е.н., доц.

Слайд 2

Актуальність дослідження Геоекономіка – галузь науки на перетині предметів економіки і політики в системі географічних координат, яких об’єднує або роз’єднує інновація; спосіб мислення і прийняття владного рішення. Світогосподарські процеси досліджуються з позицій прагматичних вигід від застосування геополітичних концепцій.

Слайд 3

Основні наукові результати Розроблено та визначено завдання, концептуальні підходи дослідження проблеми, вивчено стан дослідження проблеми у вітчизняній та зарубіжній літературі. Проведено аналіз наукових напрацювань, видань, публікацій у сфері геоекономіки, геополітики, геостратегії. Досліджено сучасні підходи до формування глосаріїв за тематичними напрямками.

Слайд 4

Досліджено історичний контекст формування держави-нації. Проаналізовано наукові напрацювання та існуючий управлінський досвід у сфері здійснення геоекономічної політики в Україні. Вивчено геоекономічні умови збереження державного суверенітету України. Досліджено геоінвестиційні особливості розвитку України. Наведено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України в інноваційно-інвестиційній сфері по трьох узагальнених групах: «Власність», «Пріоритети». «Фінансування». Досліджено джерела фінансування інвестиційних енергозберігаючих проектів в Україні. Проведено аналіз нормативно-правової бази щодо регулювання відносин в інноваційно-інвестиційній сфері. Основні фундаментальні та прикладні наукові результати, що одержані кафедрою економічної політики

Слайд 5

Основні фундаментальні та прикладні наукові результати, що одержані кафедрою економічної політики Визначено геофінансові засади забезпечення економічного зростання. Проведено аналіз співвідношення зовнішнього і внутрішнього фінансування потреб держави та специфіку співробітництва України з МВФ. Проведено аналіз геофінансових загроз у творенні державної економічної політики України. Досліджено особливості співробітництва України з міжнародними фінансовими організаціями.