X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Формування інтегрованих систем публічного управління в контексті європейського вибору

Завантажити презентацію

Формування інтегрованих систем публічного управління в контексті європейського вибору

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

* Формування інтегрованих систем публічного управління в контексті європейського вибору Баштанник Віталій Володимирович, доцент кафедри права та європейської інтеграції ДРІДУ НАДУ при Президентові України кандидат наук з державного управління, доцент

Слайд 2

* Публічне управління: постановка проблеми Дихотомія сучасного управління суспільним розвитком пов’язана із політичною сутністю держави і, водночас, раціоналізацією владних відносин, динамікою суспільних процесів, демократичними трансформаціями, у тому числі, і під впливом зовнішніх чинників. Ефективна організація влади в державі вимагає формування інститутів управління, що поєднують публічну владу і адміністрування (в сучасних умовах частково забезпечується інститутом політичних посад) та демократичні засади формування представницьких органів.

Слайд 3

* Публічне управління: постановка проблеми Сучасний науковий підхід до проблематики публічного управління базується на комплексному дослідженні базових теоретичних засад управління в системі органів влади в Україні у 1991-2009 роках за трьома напрямами. По-перше, дослідження теоретичних проблем інституціоналізації публічного управління. По-друге, визначення організаційних характеристик розвитку владного механізму в Україні у зазначених історичних межах. По-третє, аналіз проблем конституювання європейських принципів управління на рівні публічно-управлінських структур у напрямі формування ефективного механізму демократичного розвитку Української держави.

Слайд 4

* Загальна мета дослідження інтегрованої системи публічного управління передбачає вирішення таких завдань: аналіз історико-теоретичних засад розвитку управління на різних рівнях в межах національної держави, визначення тенденцій формування правової основи публічного управління та адміністрування в Україні; узагальнення європейського досвіду раціоналізації відносин у системі публічного управління з використанням сучасної методології наукового дослідження, що спрямована на вивчення досвіду формування структур публічного управління в країнах-членах Європейського Союзу; визначення суб’єктів публічно-владних відносин через завдання, цілі, принципи, компетенції, детермінація принципів публічно-управлінської діяльності у системі повноважень органів публічного адміністрування в Україні.