X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЄВРОПЕЙСЬКА ПОЛІТИКА СУСІДСТВА

Завантажити презентацію

ЄВРОПЕЙСЬКА ПОЛІТИКА СУСІДСТВА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЄВРОПЕЙСЬКА ПОЛІТИКА СУСІДСТВА

Слайд 2

Європейська політика сусідства: особлива система відносин ЄС з сусідніми державами на сході і півдні, які на даний момент або й зовсім не мають перспективи стати членами цієї організації; нова політика ЄС , яка має на меті створити на південь і схід від нових кордонів ЄС зону стабільності, миру і добробуту, шляхом налагодження тісних і довготривалих відносин з сусідніми країнами.

Слайд 3

Історія формування ЄПС 1998 р. - Звіт Ради ЄС “саме стосовно своїх сусідів ЄС має найбільші довготермінові інтереси та відчуває найбільшу потребу у цілісності та ефективності своєї політики… “ 1999 р. – Спільна стратегія ЄС “формування єдиної політики стосовно східноєвропейських країн – Росії та України …. ”

Слайд 4

Історія формування ЄПС квітень 2002 р. засідання Ради ЄС із загальних питань і зовнішніх зносин З ініціативи Великобританії і Швеції виступили з ідеєю “політики сусідства стосовно східноєвропейських країн (Молдови, України, Білорусі)” серпень 2002 р. спільний лист до Ради ЄС “Ширша Європа” Х. Солани та К. Паттена. Основна мета - стосунки зі східними партнерами після розширення 2004 р.