X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Багатопартійність"

Завантажити презентацію

"Багатопартійність"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Багатопартійність Даниленко 11-А

Слайд 2

Багатопартійність В умовах демократизації суспільства в Україні почалося формування багатопартійної системи. Багатопартійність у суспільних науках розуміється як одна із складових політичної системи суспільства. Вона існує лише у правових демократичних країнах, де право панує в усіх сферах суспільного життя.

Слайд 3

Формування багатопартійності в Україні Утворення нової партійно-політичної структури припало на час підготовки виборів до Верховної Ради УРСР і початок її діяльності. Паралельно формувалася правова основа багатопартійної політичної системи. З січня 1991 р. у Міністерстві юстиції України почав діяти відділ громадських об’єднань і політичних партій, на який було покладено обов’язок реєстрації новостворених партій і громадських організацій республіканського рівня. За період із 1989 по 1991 р. в Україні з’явилося понад 20 партій та об’єднань із загальною кількістю близько 30 тис. осіб.

Слайд 4

Деякі політичні партії України

Слайд 5

Політична партія Політична партія – політична організація, що виражає інтереси певної соціальної групи (або груп), об’єднує найбільш активних її представників і прагне досягнення визначених цілей та ідеалів.

Слайд 6

Класифікація політичних партій, що формувалися в Україні у 1989-1991 рр. Політичні напрями партій Ліві Соціал-ліберальні (лівоцентристські) Неоконсервативні (правоцентристські) Націоналістичні (праворадикальні)